Renovácia krbových soklov

30. 11. -0001 | Obecné

Krby sú bezpochyby dominantou obývacích miestností a právom na seba strhávajú pozornosť všetkých prichádzajúcich hostí i členov rodiny. Po rokoch užívania ale môžu trpieť drobnými nedostatkami na kráse. Tými najčastejšími sú popraskané sokle a zrazené hrany. A na taký krb nie je práve najlepší pohľad.

Dajte soklu nový vzhľad

Krbu môžete dať jednoducho nový vzhľad s pomocou stenového systému TopStone. Kamenným kobercom TopStone určeným pre zvislé plochy sa dajú jednoducho renovovať sokle a ďalšie vonkajšie časti krbu. Naviac kameň a oheň k sebe neodmysliteľne patria a obidva prvky sa v bytovom dizajne skvelo doplňujú.

K jednoduchej renovácií stačí sokel napenetrovať prípravkom TopFix Interier. Podľa návodu namiešať zmes z riečnych obliakov alebo mramorových kamienkov, naniesť na sokel a starostlivo uhľadiť a vytvarovať všetky uhly.

Počas jedného dopoludnia si renovujete krb do podoby, na ktorú bude opäť radosť pozerať sa.

Dizajnové spestrenie liehových krbov

A pokiaľ bývate v byte a pohľad na plápolajúci oheň si užívate prostredníctvom liehového krbu, tak s pomocou stenového systému TopStone spestríte jeho okolie. Vizuálne vynikne kamenné lemovanie krbu alebo moderný zvislý pruh na stene, v korom bude liehový krb umiestnený.