Kamenný koberec

Spoznajte výnimočné kúzlo unikátnych kamenných kobercov TopStone


Kamenné koberce Topstone sú výnimočné moderné povrchy pre interierové a exterierové užitie. Vynikajú nie len svojim atraktývnim prírodným vzhľadom, ale predovšetkým jedinečnými vlastnosťami ako je mrazuvzdornosť, unikátna vodepriepustnosť, celistvosť (vďaka absencí špár) a nenáročná údržba. TopStone je prvá česká společnosť, ktorá vyvinula kamenný koberec na báze prírodných kamienkov a unikátneho spojiva a získala si tak tisícky spokojných zákazníkov.

Tradíce, vlastný vývoj, neobyčajná kvalita a zaručene nezávadné materialy, to je synonymum pre kamenné koberce značky TopStone.

 

TopStone - overená tradícia


TopStone je spoločnosť, ktorá medzi konkurenciami zaujíma absolútne jedinečné postavenie, pre najdľhšiu tradíciu, s ktorou sa venuje výzkumu, vývoju, výrobe a predaji kamenných kobercov. Naše produkty pochádzajú z overených zdrojov, sú pravidelne kontrolované a neobsahujú škodlivé a vo veľa krajinách zakázané nonylfenoly. Na českom a svetovom trhu pôsobíme viac ako 20 rokov a pýšime sa tak najdľhšie overenou životnosťou povrchov.

Riešite konkrétnu otázku použitia TopStone povrchu? Potrebujete poradiť? Kontaktujte našich špecialistov, ktorý sa Vám budú trpezlivo venovať a pomúžu Vám s výberom a prípravou či samotnou realizáciou.

Topstone je univerzálny, vylaďte s ním cestu domov a pozdvyhnite interier

TopStone v exteriery


TopStone v exteriery je skvostným, netradičným a originálnym riešením spevnenia povrchu. Už žiadna zarasterná dlažba pred domom ani rozvrzganá a vyblednutá terasa či klzké schody alebo okolie bazéna.

Hladáte dokonalý praktický povrch, pevný, odolný, jednoducho a sľahko realizovateľný a páčiaci sa, vyberte si zo širokej škály farebných možností TopStone. Spoľahnite sa, že aj za 20 rokov bude vyzerať a slúžiť rovnako dobre, ako po dokončení pokládky a vytvrdnutí.
Viac o exterierovom využití TopStone

Exterierové kamenné koberce môžete dokonale zladiť s domom, záhradou a krajinou, pretože ponúkame nekonečnú škálu odtieňov zmesí z riečnych a mramorových kamienkov.
 

Všetky nájdete na našom e-shope

 

TopStone v interiery


Topstone rozsvieti a ozvláštni Váš interier a stane se tak rafinovaným prvkom, ktorý bude každý obdivovať pre jeho atraktivny vzhľad i praktičnosť. Nemusí ísť len o podlahy v technických miestnosťach či kúpeľniach, TopStone je možné nápadito zakomponovať aj do obývacích mistností alebo saun či dokonca spální.

Kamenný koberec je, hoci by ste to nečekali, pocitovo hrejivý, veľmi príjemný a skvelo si rozumie s podlahovým kúrením. Na rozdiel od iných povrchov neprenáša vibrácie a nárazi a tak ho oceníte aj pri použití na poschodí alebo v bytovom dome.
Viac o interierovom využití TopStone

Hľadáte specifický odtieň? Potrebujete podlahu zladiť s obložením alebo vybavením interieru? Túžite po jedinečnom prvku, ktorý bude dokonale zapadať a súčasne vyčnievať ako originálna dominanta?

Nič nie je problém! Interierové kamenné povrchy TopStone vyrábame v mnohých farebných variantoch, v prírodných tónoch riečneho a mramorového kamienku alebo v extravagantnejších odtieňoch perleťových kamienkov.
 

Na našom e-shope si vyberiete!

 

A dokonca?! TopStone na stene!


Ak je kamenný koberec na zemi zaujímavým ozvláštnením interieru, tak využitie na stene je luxusný detail, ktorý sa stane vrcholom a dominantou kreatívnych možností architektov alebo tvorcov interierov.

Bez nutnosti fixácie - bednenia, s veľmi jednoduchou aplikáciou docielite kúzelného prírodného efektu, ktorý veľmi netypickým zpôsobom zútulní Váš dom, byt aj nebytový priestor ako je kancelária či reštaurácia.

Napadlo Vás využiť tento unikátny povrch v sprchovacom kúte, okolo krbu či za kuchyňskou linkou? Aj to je možné!

Elegantný sivý, rafinovaný čierný, nebesky biely aj hodvábne púdrový, všetky tieto a mnoho ďalších vyladených odtieňov nájdete na našom e-shope. Steny získajú s kamenným povrchom jedinečnú tvár, ktorú si zamilujete.
 

Presvedčte sa na našom e-shope

 

Kombinácia vlastností, ktoré u konkurencie nenájdete!


TopStone sú unikátne povrchy, ktoré vynikajú jedinečnou kombináciou vlastností. Tú nenájdete u žiadneho iného produktu tohto typu na českom trhu. Dlouhá životnost, absence spár, protiskluznost, praktičnost, odolnost vůči solím a chemikáliím, ekologická nezávadnost, tvarovatelnost, skvělá tepelná vodivost, široká škála estetického využití a jednoduchá realizace je jen pár vlastností z dlouhého seznamu benefitů, které povrchy TopStone nabízí.

Sáhněte si


Přijďte se přesvědčit a osahat si kamenné koberce do klientského centra k některému z mnoha našich obchodních partnerů nebo vyberte přímo na našem e-shopu a nechte si povrch doručit až domů.

Máte otázky?


Zajímá vás, na jaké povrchy se dá TopStone pokládat? -- Kde všude je možné ho použít? -- Kolik stojí? -- Zda a jak jej zvládnete položit sami či zda je možné někde povrchy vidět na vlastní oči a osahat si je? -- Kontaktujte nás, naši specialisté s vámi vyřeší konkrétní dotazy a navrhnou řešení přímo pro vás.

Na vlastní oči


Přesvědčte se, že povrchy TopStone jsou opravdu krásné, je jednoduché je položit a vydrží opravdu všelicos. Náš youtube kanál je plný inspirace, ukázek, návodů a nápadů.

 

Zavřete oči, cítíte svěží vzduch vlahého letního rána na břehu řeky? Vnímáte ten uvolňující pocit, když se bosou nohou procházíte a něžně se boříte do jemných kamínků v korytě? Tak přesně takový je kamenný koberec TopStone. Krásný, příjemný a přírodní!